Hledám mast na:

Popáleniny
Jizvy

Hledáte, co na popáleniny, nebo řešíte jizvy: ať už tvrdé jizvy po operaci, keloidní jizvy nebo drobné oděrky? Odpověď je ve všech případech stejná: Česká konopná mast účinkuje na jizvy i popáleniny. Díky 500 aktivním léčivým látkám urychluje hojení, zklidňuje pokožku, ulevuje od bolestí a dodává cenné živiny a hydrataci.

Konopná mast na jizvy: Nejlépe účinkuje před spaním

Mast na jizvy z konopí stačí mazat 1× denně, než jdete spát. V noci kůže regeneruje a vy díky masti jizvu zklidníte a dodáte kůži potřebné vitamíny a hydrataci. V akutní fázi léčby konopná mast ulevuje také od bolesti.

Konopná mast na popáleniny: Aplikujte víckrát denně

V tomto případě je zvlášť důležitý čas, kdy krém či mast na popáleniny aplikujete. Doporučujeme použít konopnou mast na popáleniny 2 až 3× denně: ráno, odpoledne a hlavně večer.

Celkový proces hojení popálenin urychlí CBD olej. Celkově zklidňuje organismus a tělo tak efektivněji využije léčivé látky z konopné masti na obnovu poškozených tkání.

Profesionální poradenství

Trápí vás jizvy nebo popáleniny a potřebujete s nimi pomoct? Kontaktujte nás dotazníkem, nebo napište dolů do komentářů. Rádi vám pomůžeme.

Tým Cannabias

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík