Ochutnejte konopné čaje bohů

I samotní bohové sešli z Olympu, aby mohli ochutnat náš skvělý čaj. My smrtelníci mu říkáme konopný čaj na podporu imunity, ovšem bohové ho nazývají po svém „Čaj pro opravdové bohy“ 😀.

Zdravotní výhody v jednom šálku

Konopný čaj vás naladí na vlnu harmonie, která má pro lidské tělo mnoho léčivých účinků:

relaxace a snížení napětí
posílení přirozené imunity
klidný a nerušený spánek
omlazení celého organismu

Lidé ho zbožňují, a co vy?

"Miluji čaje... miluji, a tenhle musím říct, mne velmi mile překvapil, piju večer, s medem, téměř pravidelně a nemohu si stěžovat. Přijde mi, že mne hodí vždycky do klidu a pohody, což já opravdu ocením."
Andrea
Ověřený zákazník
5/5
"Čaj Cannabias je proti klasickým černým čajům výrazně aromatičtější před i po vyluhování, natrpklá chuť je příjemně dlouhá a plná. Následuje zklidnění organismu a snížení tepové frekvence, což využívám pro lepší usínání v této stresující době."
Jirka
Ověřený zákazník
5/5

Další recenze >

Fotografie jsou zveřejněné se souhlasem dotyčných.

Ve zdravém těle zdravý duch

Vychutnejte si konopný čaj o páté, který vás naladí na vlnu pohody a podpoří správnou harmonii těla.

Při dosažení rovnováhy začínají buňky regenerovat, imunitní systém se stává silnější a vy ráno vstanete svěží a plní energie. Ochutnejte čaje bohů >

Vychutnejte si konopný čaj o páté, který vás naladí na vlnu pohody a podpoří správnou harmonii těla. Při dosažení rovnováhy začínají buňky regenerovat, imunitní systém se stává silnější a vy ráno vstanete svěží a plní energie. Ochutnejte čaje s CBD >

Ruční sběr

Přírodní produkt

Uchovává čerstvost

Nákupní košík